O nás

Ptáš se, proč vznikla Továrna snů? Vznikla pro tebe, protože máš v sobě něco, čím se lišíš od všech ostatních. Je to tvůj mozek, superpočítač, který lze „programovat“ k neobyčejným věcem. Už jsme ti také řekli o moderním bohatství? Ne? Je to cesta k novému, šťastnému životu.  Nikdy nás nebavilo pracovat pro sny někoho jiného, proto vytváříme vlastní pravidla. „Vlastní“ není to úplně správné slovo, protože používáme vědomosti těch nejúspěšnějších lidí na světě. Známe jich hodně – A určitě se s nimi chceme podělit! 

Mindset

Vysvětlíme ti vzorce lidského chování. Naučíš se psychologii přemýšlení, odbourávání všech překážek a zajistíme, že vždy zůstaneš správně motivovaný. Ovládni svůj důležitý nástroj pro úspěch.

Cestování

Ukážeme ti něco, co s cestovkou nezažiješ. Naučíme tě také cestovat téměř zadarmo, takže tvoje peněženka už nikdy nezapláče. Zbavíš se strachu z neznámého a uvidíš, že vystoupení z komfortní zóny změní tvůj pohled na život.

Know - How

Jak bohatí budují svůj business? V čem se dá podnikat? Jak můžu vytvářet svůj příjem z domova? Známe perfektní návody na vytváření pasivního příjmu, které vám dovolí odejít z práce. Přinášíme stovky způsobů vytváření podnikání.

Finanční gramotnost

Naučíme tě spravovat svoje finance. Bohatí nepracují pro peníze, peníze pracují pro ně. Naučte se vytvářet peníze -  a pak také tyhle papírky rozmnožovat. Právě finanční gramotnost je důležitým aspektem k vytváření určité formy bohatství.

Kontakt

Chceš všechno vědět první? Články, akce a novinky budeš mít mailem ihned, často ještě před zveřejněním. Přidej se k nám, chceme tě poznat!