Cashback: Vydělávejte si nakupováním!

Dokážete si představit, že vám někdo platí za to, že nakupujete? Tak už si to nemusíte představovat. Představuji vám plnou peněženku, nejrozšířenější cashback u nás. Pojďme se podívat, jaké výhody nám přináší!

 

Plnápeněženka.cz je internetový cashback, který funguje od roku 2012. Jak již název vypovídá, vrací peníze zpět za vaše nákupy. Tato stránka se inspirovala zahraničním systémem odměňování z Anglie a za tu dobu si získala významné jméno v Česku, ale i na Slovensku, kde nyní také působí. 

Stránka zaregistrovala již 400.000 uživatelů a vyplatila více než 30.000.000 Kč v odměnách. V roce 2017 získala ocenění 9. nejpopulárnějšího internetového projektu roku 2017 a 8. nejoblíbenější v kategorii Internetové obchodování v anketě o Křišťálovou lupu. Není pochyb o tom, že majitelé sklízí plody své práce.

Jak to funguje?

1. Vytváříme si účet

Nejdříve si vytvořte účet, ať administrátoři ví, komu a kam mají zasílat peníze zpět. Zaregistruj se přes náš speciální odkaz a získáš 60 Kč na první tři nákupy. Jo a... K tomu Vás ještě přivítají s uvítacím bonusem!

2. Vybíráme e-shop

Plná peněženka nabízí výběr z 660 partnerských obchodů. Stačí si jen vybrat z různých kategorií. Peníze zpět se udávají v procentech a liší se od daného obchodu. Pokud tedy zakoupíte na Booking.com, získáte 5% zpět. Pokud na Aboutyou, získáte až 13% zpět. Pokud si nejste jistí, zda je váš obchod v nabídce, zkuste také vyhledávání.

3. Nakupujeme!

Pokud jste si vybrali obchod, už jen stačí kliknout na tlačítko "Nakoupit s cashbackem." Stránka vás přesměruje do obchodu, kde můžete nakupovat způsobem, jakým jste zvyklí. Bacha na internetové připojení!

4. Čekáme na odměnu

Pokud jste úspěšně nakoupili, už jen stačí vyčkat na odměnu. Ta se obvykle připíše do 2 dnů od provedení nákupu. Odměnu si poté můžeme vybrat a nechat si jí poslat na účet. To trvá zpravidla do 3 pracovních dnů.

Zdroj: Plnapenezenka.cz

Věrnostní program

 

Jako bonus získáváte VIP statusy za počty nákupů. Pokud tedy hodně nakupujete, statusy vám navyšují počty procent = dostanete více peněz zpět. Statusy se obnovují po 30 dnech.

 

Akce a kupony

 
V sekci „Akce a kupony“ můžete využít online voucherů, které vám ke cashbacku poskytují také slevové zvýhodnění, které je zrovna v nabídce. Lepší než letáky do schránky, že?
"Společně rozvíjíme cashback portál PlnaPenezenka.cz a každý den nás těší přibývající počet spokojených uživatelů, kterým jsme otevřeli oči a umožnili jim nakupovat efektivněji a šetrněji k jejich peněžence. Produktu věříme a sami jej do posledního člena týmu aktivně využíváme a vidíme, že ten největší boom cashbacku přichází právě teď a chceme u toho být."
Tým
PlnáPeněženka.cz

Otázka dne: Máte nějaké zkušenosti s cashbackem? A jaký byste doporučili začínajícím uživatelům?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chceš všechno vědět první? Články, akce a novinky budeš mít mailem ihned, často ještě před zveřejněním. Přidej se k nám, chceme tě poznat!